Letra Anxhela de Aleksandér Gjoka

Etiquetas:
Letra de canción
Albanés
Enviar a un amigo |


Otras canciones de Aleksandér Gjoka

Song Scroller

Visitar letra | Letras de canciones
 
Color de fondo


Color de la letra

Copia este código y pégalo en tu blog o web para mostrar el song-scroller de Album Cancion y Letra

Califica la calidad de esta letra
Espere un momento...
Puntaje: 5,00/5. Total votos: 1


Kam pas dash një grua 30 vjeçe
E doja dhe më donte si e marrë
Kishte zënë e saj nuanca fëmijërie
Megjithëse ishte e martuar dhe kishte një vajzë
(2 herë)

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela

Ndonëse s'kishim vite që dashuroheshim
ajo më konsideronte si burrin e saj
s'isha unë i madh apo me emër
por thjeshtë një shërbëtor në shtëpinë e saj
Tomado de AlbumCancionYLetra.com
Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela
(2 herë)