Letra Zjarr e ftohtë de Eurovision 2006

Etiquetas:
Letra de canción
Albanés
Enviar a un amigo |


Otras canciones de Eurovision 2006

Song Scroller

Visitar letra | Letras de canciones
 
Color de fondo


Color de la letra

Copia este código y pégalo en tu blog o web para mostrar el song-scroller de Album Cancion y Letra

Califica la calidad de esta letra
Espere un momento...
Puntaje: 5,00/5. Total votos: 1


LUIZ EJLLI - ZJARR E FTOHTË (ALBANIA)


Humbem të harroj
Mos m'i rëndo më ditët
Gjithçka është e kot
S'e kuptoj.
Lodhem të harroj
Me kohën vras kujtimet
Ne në zjarr jemi te ftohtë
Duhet te ikësh, vritem
Shoh dhe më verbon
Jemi në zjarr e kërkojmë ftohtë
E në rrëmbime jemi
Veten e frenoj
I trembem zemrës time që të do!

E ndihem
Zjarr e ftohtë
S'mundem dot
Shpresën unë te ty e humba
Zemëro, më ndihmo
Të largohem se të dua
Zjarr e ftohtë
Lodhem kot
Jam aty në buzët e tua
Tretem aty
Se ky shpirti im të ndjen

Çdo gjë është e kot
Zemra kërkon të gjej stacion
Tek ty ndalon
Se gjithë mendimet ëndërrat
Veç në ty jetojnë
Dua të puth por s'mundem dot
Pa ty unë jetën time
S'mundem ta kuptoj
I trembem zemrës time që të do

----

Fire, but (still) cold

I try to forget you
Don't burden my days
Everything in vain
I can't understand

Tired of forgetfulness
Time kills my memories
Fire but cold
Emotionally involved
Emotionally involved
Trying to restrain
Afraid of my heart
Still under pain

Fire,
But cold
It's impossible
But I lost hope
Honey,
Help my love to leave
Fire, but cold
Tiredness can't hold
Feeling your lips
Vanished it seems
'Cause I still love you
Tomado de AlbumCancionYLetra.com
Vain everything
Looking for a station
My heart stops at you
All my thoughts and dreams
Hope to come true,
Longed for kisses, but in vain
Can't live without you
Afraid of my heart
Still beating for you